Pokój zagadek – fajne miejsce na urodziny dla dziecka

Pokój zagadek i pokój ucieczki czyli urodziny jedyne w swoim rodzaju

Każdy rodzic doskonale wie, że organizacja urodzin dziecka to nie lada wyzwanie. W końcu aby dzieci się nie nudziły muszą mieć zapewnione różne atrakcje. A tych z całą pewnością nie zabraknie jeżeli zabawa będzie odbywała się w takich pomieszczeniach jak pokój ucieczki czy pokój zagadek.

Pokój zagadek – zabawa i nauka w jednym

Dzieci uwielbiają poznawać tajemnice i rozwiązywać zagadki, dlatego urodziny w pokoju zagadek to strzał w dziesiątkę. Pokoje zagadek mają przygotowane specjalne scenariusze opracowane z myślą o najmłodszych, aby dostarczyć im możliwie najwięcej wrażeń. Ponadto zabawa pobudza kreatywność, samodzielne i logiczne  myślenie oraz wymusza odnajdywanie się w różnych sytuacjach.

Pokoje ucieczki dla najmłodszych

Już sama nazwa „pokoje ucieczki” wywołuje u dzieci zaciekawienie. A to dopiero wstęp do tego, co czeka za drzwiami. Aby rozwiązać zagadki i wyjść zwycięsko z pokoju maluchy mają godzinę czasu. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem animatorów, którzy dbają o bezpieczeństwo najmłodszych i nakierowują je na właściwe tropy. Gwarantujemy, że z takich urodzin każde dziecko wyjdzie z wypiekami na twarzy! Zobacz więcej na http://funescape.pl/dzieci.

Related posts

Leave a Comment