Rodzinny wypoczynek

Nie tylko wakacje są dobrą okazji do podróży. W ciągu roku mamy kilka długich weekendów i kilkadziesiąt zwykłych, które również warto spędzić poza domem. 

Dla mamy, taty i ich pociech

Gdy chcemy wyjechać całą rodziną, to miejsce, do którego się wybieramy, musi spełniać szereg warunków. Niełatwo znaleźć taką miejscówkę, która będzie atrakcyjna dla mamy, taty, nastolatków i małych dzieci jednocześnie. Niełatwo, ale jest to możliwe. Z myślą o wymagających gościach powstał, mieszczący się w Serocku, Hotel Warszawianka. Tutaj czekają na nich komfortowe i ładnie urządzone pokoje, ale nie one są największym atutem tego miejsca. Warszawianka to hotel przyjazny rodzinie, który ma zdecydowanie więcej do zaoferowanie niż większość hoteli. Tutaj nikt, niezależnie od wieku, nie będzie narzekał na nudę i monotonię, a weekend to zdecydowanie za mało, aby nacieszyć się wszystkimi atrakcjami. W letnie dni goście hotelu mogą korzystać z przeznaczonej wyłącznie dla nich plaży, położonej nad Jeziorem Zegrzyńskim. Można się na niej opalać na wygodnych, przygotowanych przez hotel, leżakach, albo zorganizować przyjęcie czy kinderbal.

Atrakcje przez cały rok

W pobliżu jest także przystań, gdzie można wypożyczyć motorówki, łódki czy skutery wodne. Rejs Jeziorem Zegrzyńskim to wspaniała atrakcja i dla dzieci i dla dorosłych podczas gorących letnich dni. Zimą i jesienią również nie musimy rezygnować z podróży. W Warszawiance nawet w największe mrozy możemy poczuć się jak w ciepłych krajach. Pomoże nam w tym mieszczący się tam aquapark, który wyglądem przypomina egzotyczną i gorącą wyspę. Różnych rozmiarów baseny, brodziki, a także zjeżdżalnie i wiele innych urządzeń, to gwarancja doskonałej zabawy dla całej rodziny. Na najmłodszych czeka w hotelu klub, w którym mogą się świetnie bawić, na przykład budując różne konstrukcje z klocków, ale też spędzać czas kreatywnie. Występy sceniczne, zajęcia plastyczne czy taniec, to tylko część propozycji dla najmłodszych gości hotelu. Starsi mogą popracować nad swoją kondycją nie tylko na basenie, ale też w profesjonalnej siłowni czy na zajęciach z fitnessu.

Related posts

Leave a Comment