Kiedy warto kupić wagę dla niemowląt ?

Ważnym wskaźnikiem rozwoju dziecka , zwłaszcza małego (w sposób szczególny dotyczy to wcześniaków, ale nie tylko), jest jego waga. Dokonywanie pomiarów zwykłą wagą, przeznaczoną dla osób dorosłych, jest dość problematyczne, dlatego polecamy Państwu wagę dla niemowląt, dzięki której kontrola wagi dziecka jest łatwa i szybka.

Proponujemy Państwu elektroniczną wagę dla niemowląt w dwóch opcjach kolorystycznych (jasnoszarej i turkusowej) oraz elektroniczną wagę 2w1, przeznaczoną do ważenia niemowląt, ale i starszych dzieci (do 50 kg).

Waga dla niemowląt umożliwia ważenie dzieci (do 20 kg) w pozycji leżącej. Minimalne obciążenie to, 0,05 kg, a podziałka to 0,01 kg (i taka też jest dokładność pomiaru). Waga jest łatwa w obsłudze, stabilna i wygodna dla dziecka (posiada dużą, wgłębioną powierzchnię ważenia), a dzięki automatycznej blokadzie można spokojnie i bez pośpiechu dokonać odczytu (ostatni pomiar jest także zachowywany w pamięci urządzenia). Waga ma duży wyświetlacz LCD i automatycznie wyłącza się po użyciu.

Waga dla niemowląt i starszych dzieci 2w1 wyposażona jest w dwie tace do ważenia, umożliwiające ważenie młodszych dzieci (do 20 kg) w pozycji leżącej, a starszych (do 50 kg) – w pozycji stojącej. Minimalne obciążenie to 0,05 kg, a dokładność pomiaru – 0,01 kg.
Produkt ten jest łatwy w obsłudze, posiada funkcję tarowania, automatyczną blokadę wyniku ważenia (i pamięć ostatniego pomiaru) oraz wskaźnik zużycia baterii. Jest dokładny, stabilny i wygodny dla ważonego dziecka. Oferujemy Państwu tę wagę w uniwersalnym, białym kolorze.

Wszystkie wagi dla niemowląt w naszym asortymencie mają estetyczny wygląd, dzięki czemu ładnie się prezentują, co jest istotne zwłaszcza dla tych z Państwa, którzy nie dysponują mieszkaniem posiadającym wiele schowków – ale nie tylko. Dlatego staramy się, by wszystkie oferowane przez nas produkty oprócz tego, że odznaczają się wysoką funkcjonalnością, były także przyjemne dla oka.

Related posts

Leave a Comment